12+  Свидетельство СМИ ЭЛ № ФС 77 - 70917
Лицензия на образовательную деятельность №0001058
Пользовательское соглашение     Контактная и правовая информация
 
Педагогическое сообщество
УРОК.РФУРОК
 
Материал опубликовал
Нурсолтанова Акмарал Алыбаевна19
0

Учебный план «Ғылым мен білімнің дамуы»

Семинар сабақ

Күні: 18.12.2015ж.

Сынып 7 «А»

Сабақтың тақырыбы:

Ғылым мен білімнің дамуы

Сабақтың мақсаты:

Х-ХІІ ғасырдағы ғұламалардың шығармаларымен танысады. Оқушылардың танымдық қызығушылығы, шығармашылық қабілеттері, жігері, тілі ,ынтасы, қиялы мен қабылдау қабілеттері дамиды, өз елінің патриоты болып тәрбиеленеді.

Сабақтың әдіс-тәсілдері:

 Топтық жұмыс, топтастыру әдісі,“Кілттік сөздер» әдісі, Хронологиялық кесте, «Т- сызбасы» әдісі, “Ой шақыру” стратегиясы, ВЕНН диаграммасы, Семантикалық карта, “Ішке және сыртқа” әдісі

Күтілетін нәтиже:

оқылып жатқан проблема бойынша білімді актуалдандыру;

проблема жайлы өз білімдерін ұсыну ;

Проблеманың қойылуын көрнекі сызбамен көрсету (оқылып жатқан ақпарат бойынша);

Тақырыпаралық проблемаларға өзара байланыс орнату ;

Ұсынылған проблема бойынша толыққанды түйіндеме жасау;

Сабақ жоспары:


 


 

Үйге тапсырма:

І. Ұйымдастыру кезеңі: мақсат қою,топқа бөлу.

ІІ.Сабақ барысы. СТО-дың 3 фазасы.

1. Қызығушылығын ояту

2. Мағынаны тану

3. Ой толғаныс.

III.Үйге тапсырма беру.

ТАҚЫРЫПТЫ ОҚУ

ҒҰЛАМАЛАР ТУРАЛЫ ТЫҢ ДЕРЕКТЕР ЖАЗЫП КЕЛУ

Сабақтың барысы

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының әрекеті

1. Қызығушылығын ояту:

Психологиялық тренинг өткізіп, топтарға бөледі

Сабақ алдында шаттық шеңберіне қатысады

Қима қағаздар арқылы топқа бөлінеді

«Ой қозғау» сұрақтары

2. Үй тапсырмасын сұрау

топ.“Кілттік сөздер» әдісі,

2- топ. Хронологиялық кесте,

топ. «Т- сызбасы» әдісі

2. Мағынаны тану:

1 -тапсырма

тапсырма

тапсырма

 

Кітаппен жұмыс

Сөздікпен жұмыс

ВЕНН диаграммасы

Оқушылар білімін бекіту

Тақырып бойынша түйін шығарту.

Кім туралы айтылған?

Семантикалық картамен жұмыс

Ішке және сыртқа стратегиясы

Сергіту сәті:

Бейнекөрініс

Ой толғаныс:

Білдім

Түсіндім

Қолданамын

Опубликовано

